Konečně na pláži!

Tak jsem se konečně dočkal! V sobotu, po odjezdu všech dětí, proběhlo fotografování všech zaměstnanců. Snad v 10-ti různých skupinkách. A pak jsme konečně hroadně vyrazili na pláž v Santa Cruz. I když bylo pokročilé odpoledne, sluníčko stále svítilo, takže bylo teplo. Voda však nebyla. Nenechal jsem se tím zastavit a spolu s pár dalšími odvážlivci jsem tam skočil!

Nádherná pláž, jemňounký písek, spousta sportu a pohoda. Po koupání dovezená pizza zaplacená kempem a plechovkový Mr.Pepper jak by smet. Aktivní relax v podobě freesbee, volejbalu, fotbalku a hazeni s rugbyovym míčem byl úžasný.

Nakonec procházka po pláži směrem k molu, kam se chci podívat toto úterý, kdy mám volné odpoledne. Opravdu se na úterní plážičku těším.

Tento týden jsem i struktor tenisu v Day campu. Je to fajn, nemusím se tolik starat o děti, ale zase jsme celý den na slunku. Musím to využít k opálení 😉 Jinak mě řeká pravděpodobně další zajímavý víkend, doufejme. Každý druhý víkend mám volný. Předminulý víkend jsme byl ve Frisku a tento je v plánu páteční Harry Potter v kině a baseballový zápas v San Jose.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *