Volný sobot a útěr

V sobotu jsme dostali volný večer, a tak jsme se odebrali na pláž, kde jsme usedli k bonfire – oheň na pláži. Za zvuku moře, které doráželo na pobřeží, jsme strávili pár hodin klábosením a zkoumáním nových druhů piva. Jak jinak, než z čistě vědeckých důvodů. Při návratu do auta nás kontrolovali dost nevybíravým způsobem příslušníci místní policie. Asi mám na ty chlapce štěstí; “To už snad není možné”, říkal jsem si. Záchranou mi tentokrát byl kód, který se ozval z jejich vysílaček a oni div, že nepustili naše průkazy totožnosti na zem a s výkřikem: “Ou, šit” zmizeli i s auty ve tmě. Pak jsme se přesunuli do Dylanova domu (Vedoucí z day campu bydlící v Santa Cruz). Někteří si stále ještě nebyli jisti výsledkem zkoumání, a tak se vydali pro další zásoby piva do nejbližšího liquid storu. Té noci se stala ještě jedna ukrutná věc. Byl jsem ze snění vytržen dost nevybíravým způsobem, když na mě Maďar Kryštof začal čůrat ve 3 hodiny ráno. Naštěstí jsem byl ve spacáku a naštěstí čůral na část spacáku, kde jsem měl nohy. Takže mě čekalo ještě noční čištění spacáku… 😀

V úterní den off jsem se potkal se zbytkem “velké mezinárodní směsky” na pláži v Santa Cruz. Poprvé jsem si prošel velký zábavní park Boardwalk a vydal se na procházku po molu. Po deseti krocích následoval návrat, protože jsme se museli přesunout na další místo setkání s dalšími lidmi. V Long Drugs jsme se šťastně shledali s dalšími příslušníky nadnárodního shromáždění a po půlhodině únavnho domlouvání vybrali nový sebjek ke zkoumání.

Na pokoji, objednaném pro 7 lidí, se po pár minutách sešlo lidí 16. Trvalo to sice chvíli, než se tam dostali všichni, protože jsme se tam museli dostávat strašně nenápadně po malých skupinkách, ale vyšlo to. Během následující hodiny se v pokoji objevilo asi dalších 8 nezvaných hostů, takže z toho byla nakonec docela velká tlačenice. Nicméně zábava uvnitř by se dala krájet stejně jako všudypřítomný vydýchaný vzduch. Do teď mi není jasné, jak jsme se mohli vyspat, když tam bylo tolik moc hodně úplně mega nekonečno lidí. Já se vlastně ani moc vyspaný necítím, takže to bude ono. Každopádně zase něco nového být na dni off pro změnu s jinými lidmi.

Ráno jsem si přece jenom to molo prošel a dokonce nakopil i pár věcí, což jsem rozhodně neplánoval ani nečekal. Takže shrnuto, podtrženo: Fajn volný den a hurá zpátky do práce!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *